Oficiální stránky TJ Sokol Masečín o.s.

Dětský den

26. května se ve spolupráci Hasičů, Sokola, Myslivců a dalších masečínských uskutečnil tradiční Dětský den.

Na děti čekalo 10 stanovišť na kterých plnily nejrůznější úkoly. Asi nejtěžším úkolem bylo poznávání zeleniny 🙂 . Tomáš Cihelka zapůjčil paintballové pistole, takže si děti mohly vyzkoušet střelbu na plastové láhve.

Na konci na každého čekaly hezké dárečky a také točená zmrzlina – díky Petru Vojtkovi a jeho paní.

Zlatým hřebem akce byla hora požární pěny, kterou na hřišti vytvořili hasiči ze Štěchovic. Desítky dělí se rázem proměnilo v pobíhající a jásající sněhuláky. Pěny bylo tolik, že menší děti se v ní chvílemi ztrácely. K dětem se dobrovolně či nedobrovolně přidalo i několik rodičů a tak bylo o zábavu opravdu postaráno! Naštěstí se nakonec našly nejen všechny děti, ale i ztracené boty a části oblečení 🙂 .

Díky skvělé přípravě a organizaci vše probíhalo hladce a s úsměvem.