Oficiální stránky TJ Sokol Masečín o.s.

Pořádané

akce

Brigáda ve sportovním areálu – jaro 2024

20. dubna od 8.30 se uskuteční brigáda ve sportovním areálu. Nářadí s sebou. Budeme provádět údržbu dětského hřiště, nohejbalového hřiště (vč. bedny na skladování vybavení), bikrosové dráhy a dalších částí areálu.

Maškarní ples 2024

30. 3. od 20:00 se v hostinci U Cihelků uskuteční Maškarní ples. Bohatá tombola, hraje živá kapela Falzet. Vstupné 150 Kč, masky 100 Kč. Dětské maškarní je od 14.00, vstupné dobrovolné.

Mikuláš a rozsvícení stromku 2023

V neděli 3. 12. od 15.30 hodin bude u hasičské zbrojnice v Masečíně zahájen Mikulášský program. Více v pozvánce po kliknutí.

Drakiáda 2023

5. listopadu od 14 hodin na hřišti v Masečíně budeme pouštět draky. V případě velké nepřízně počasí se akce nekoná.

Nohejbalový turnaj „O PEČENOU KACHNU“ 2023

V sobotu 21. 10. se uskuteční tradiční nohejbalový turnaj o pečenou kachnu pro členy Sokola a pozvané hosty.

Dětský den 2023

Zveme Vás v sobotu 3. června od 14 hodin do sportovního areálu na Dětský den, který pořádáme tradičně společně s Hasiči Masečín. Budou připraveny hry a soutěže pro děti, hasičské ukázky. Když počasí dovolí, bude i pěna. Klobásy, hranolky, párek v rohlíku a něco sladkého bude ve stánku. Vstupné dobrovolné.

Pálení čarodějnic 2023

30. dubna proběhne ve sportovním areálu tradiční pálení čarodějnic.

Brigáda ve sportovním areálu – jaro 2023

29. dubna od 9.00 hodin se uskuteční brigáda ve sportovním areálu. Budeme připravovat dřevo na pálení čarodějnic, provedeme údržbu dětského hřiště a nohejbalových kurtů. Bylo by skvělé, kdyby někdo vzal s sebou křovinořez, malou sekačku na trávu, zahradní nůžky nebo motyčku.

Členská schůze duben 2023

V pátek, 14. 4. se uskuteční členská schůze.

Vánoční setkání u stromečku

Na Štědrý den v 22 hodin vás zveme na tradiční setkání u stromečku.

V tuto chvíli nemáme žádné naplánované akce.