Oficiální stránky TJ Sokol Masečín o.s.

Nohejbalový turnaj „O PEČENOU KACHNU“

V sobotu 13. října jsme se v hojném počtu sešli na nohejbalovém hřišti, kde se konal turnaj „O pečenou kachnu“.

Sešlo se celkem 7 týmů. Těší nás zejména účast mladých hráčů, kteří jsou příslibem rozvoje nohejbalu do budoucnosti. Naopak starší hráči, kteří nehrají příliš často, vnesli do turnaje mnoho veselých momentů 🙂 Na prvním místě bylo prostě si užít nádherný podzimní den s přáteli a trochu si zasportovat.

Poděkování patří zejména Zdeňkovi Katolickému, který nejen že spolu se svými syny vytvořil nohejbalový tým, ale zároveň při tom s Luckou bravurně zajistili i provoz v klubovně! Děkujeme i Milošovi Čapkovi za guláš a samozřejmě Petrovi Vojtkovi za to, že vše výborně uvařil. Kachny byly vynikající a zakončení nohejbalové sezóny se vydařilo!