Brigáda na nohejbalovém hřišti

8. 4. proběhla brigáda na nohejbalovém hřišti.

Počasí bylo zpočátku chladné, ale jak jsme se postupně zahřívali prací, tak se časem přidalo i  sluníčko a přispělo tak k celkové pohodě.

Pohodě přispělo i pivo z pivní pohotovosti u Petra Vojtka a občerstvení od Rosti (není člen Sokola, ale kope s námi).

Udělalo se hodné práce:

• válcovali jsme a zametali,
  • přidávali novou antuku,
  • uklízeli okolí hřiště,
  • a dělali pořádek v bedně na nářadí.

Hřiště bylo po zimě v dost špatném stavu, ale prasata se mu vyhnula, což je nejdůležitější. Doufáme, že již tento týden budeme moci zahájit letošní sezónu prvním výkopem přes síť.

Zde jsou 2 snímky od zlomyslného fotografa, na jejichž základě by si leckdo mohl udělat mylný dojem a průběhu celé akce 🙂

Foto brigáda - mládež
Kromě nohejbalistů se sešlo i několik dětí, které s velkým elánem přiložily své ruce k dílu.
Foto - občerstvení
Zleva: Petr, Rosťa, Fratna, Jindra, Vláďa, Venca a Čenda

Všem děkujeme za pomoc a těšíme se na první nohejbal!

TJ SOKOL Masečín o.s.

Masečín 136, 252 07 Štěchovice
IČO: 47569557

Spolek je zapsán ve spolkovém rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl L, vložka 5684.

Číslo bankovního účtu: 211326051/0600

info@sokolmasecin.cz
www.sokolmasecin.cz

Chcete se stát členem? Máte nějakou připomínku? Budeme rádi, když nám napíšete.